E marte, 11.08.2020, 02:29 AM (GMT+1)

Jeta private e Muhametit

Profeti Muhamet kishte adoptuar per djale te tij nje kristian te quajtur Zayd. Zaydin e martoi...

Young Europeans

Meshkujt veç, e femrat veç, por të gjithë kishin dalë në protestë për të njëjtin qëllim...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora