E hene, 03.08.2020, 11:09 AM (GMT+1)

Kometa Elenin kalon pranë Tokës

Momenti i teorisë së konspiracionit të frikshëm së shpejti do të jetë para nesh: “Kometa e Ditës së Gjykimit” Elenin do t’i afrohet planetit tonë në pikën më të afërt, të dielën...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora