E premte, 07.10.2022, 12:47 PM (GMT+1)

Jusuf Zenunaj: ''Gërshëra e drejtësisë''

N'krye të gjyqësisë,i dyti i qeverisë,"gërshëra e drejtësisë ".Mundi s' të shkojë huqo i madhi Kuç !Si do të të urojë popullie veçmas rinia ? !Katër vende punet'i dhuroi drejtësia...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora