E merkure, 21.04.2021, 04:18 PM (GMT+1)

Ilir Dardani: Muhameti beri seks me Aishen 9 vjece

Per te perjashtuar zerat e cjerrur islamike shqipfoles me duhet te theksoj se Dr Ahmad Al-Mu'bi nuk eshte nje islamofob (edhe pse te jesh islamofob eshte detyre e njeriut qe vlereson jeten dhe njeriun), por eshte nje njeri i shkolluar ...

Shqiptari Abu Amar ne shtratin e 72 virgjereshave

Shqiptari i njohur me emrin e arabizuar Abu Amar ka humbur jeten e ketushme ne luften e Sirise, por nuk ka lene vend per ngushellime sepse ne menyre automatike ka perfunduar ne shtratin orgjitesk te botes se atjeshme dhe ka filluar misionin per c'virgjerimin e 72 hyrijeve ...

Myslimane, hoxha ju ofron 72 virgjeresha + gruan

Jo te gjithe meshkujt nga 72! Vetem muhaxhedinet! U deshperuat e? Epo ''come on'' tani, dy hyrije do i keni te gjithe, te cilat do te c'virgjerohen e rivirgjerohen cdo dite, apo pas cdo here. Rifryen ere e lehte pranverore perseri e? Po bre vlla, kot nuk eshte i madh ''allahu''! ...

Refuzon martesen me gjyshin islamik - Vritet!

Juba, Sudan - Nje vajze 17 vjecare humbi jeten pasi eshte rrahur per vdekje sepse refuzoi te martohet me nje te moshuar qe per nga mosha mund te ishte gjyshi i saj. E reja eshte marre zvarre nga familjaret e saj per tu perdhunuar nga ''dhenderri'' sepse pas perdhunimit do ndjehej e detyruar ...

Femrat islamike pergatiten per sulme terroriste

Ne te gjithe boten myslimane femrat trajtohen si njerez te kategorise se dyte. Qe me lindjen e saj mbahet zi dhe mallkohet. Pergjate rritjes trajtohet si vegel per tu perdorur. Por, pa u rritur akoma (femije) eshte e detyruar te martohet me dike qe pelqejne meshkujt e shtepise dhe jo ajo!Femra eshte e pafuqishme dhe duhet zbatoje urdherat e meshkujve, prandaj ekzistojne edhe ''Brigada Burkash'', sic mund ti shikoni ne videon e meposhtme: femra te mbuluara qe sterviten per te perdorur arme automatike ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora