E hene, 19.04.2021, 10:27 PM (GMT+1)

Bedri Tahiri: Prehu nё Pёrjetёsi

Mbrёmё fort mё therri zemraNga lajmi i hidhur nё TV- eProfesor, pse aq papriturIke me vrap e na le?!Nё gjimnaz mё dhe latinisht,Gjatё studimeve morfologjinё,Fjalёt i gjurmoje nё rrёnjёÇdo orё ua bёje autopsinё...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora