E marte, 04.08.2020, 10:01 AM (GMT+1)

Cekja: Ja përse nuk largohem nga Berati

Edhe pse axhenda e artistit të humorit, Sejfulla Myftari, i pagëzuar me emrin “Cekja i Beratit”, është shumë e ngarkuar me aktivitete brenda dhe jashtë vendit, nuk e patëm të vështirë që të...

Besnik Dizdari: Dinamoiada…

Në 58 vjet të jetës së saj, Dinamo e Tiranës, apo e Shqipërisë, apo e Ministrisë së Punëve të Brëndshme, siç është quajtur dikur, në të shumtën ka marrë shumë fitore të bujshme. Kjo e së shtunës së 17 majit 2008...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora