E shtune, 03.12.2022, 01:31 AM (GMT)

Përfaqësues nga qeveria vizitojnë ''Ecologu''-un

Ditë më parë, një delegacion i Ministrisë së Diasporës nga Kosova vizitoi gjermaninë, duke zhvilluar kështu takime pune me biznesmenët shqiptarë në Gjeramni dhe vizita pune ku mërgimtarët tanë nga dita në ditë po i zgjerojnë bizneset e tyre...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora