E marte, 02.06.2020, 09:57 AM (GMT+1)

Nëngurra: Si e mbaj mend Heroin Ahmet Krasniqi

Meqense në sherbimin ushtarak në APJ ( Armata Popullore e Jugosllavisë ) shkova bukur shumë i shtyem në moshë pasi e kisha shty shkuemjen në sherbim disa here shkaku i kushteve të liga ekonomike në familje ku isha i vetmi antar i punsuem pata ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora