E shtune, 01.10.2022, 11:09 PM (GMT+1)

Rezart Palluqi: Mafia e librit!

“Nëse dje, egzistonin 3 milion spiunë, sot duhet të egzistojnë 3 milion shkrimtarë ose poet딓Sa më shumë libra, aq më i famshëm dhe i talentuar shkrimtari”...




Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora