E marte, 25.02.2020, 06:29 PM (GMT)

Zjarr ne familjen turke - Foto, qe tronditi Gjermanine

Foto qe tronditen gjithe Gjermanine. Nje burre me kanatiere, qe leshon nga duart e tij, nga dritarja e katit te trete, nje femije. Eshte Kamil Kaplan, i cili nga tmerri dhe frika e flakeve, kerkon te shpetoje jeten e nipit te vogel 11 muajsh...
Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese