E diele, 05.04.2020, 05:04 PM (GMT+1)

Fahri Xharra: Zonja e Europës! Zonja Doris Pack!

Në Europë ka Europë dhe “Europë”. Është një dallim i madh në mes të këtyre dy europave; por fatbardhësisht Ora e Shqiptarëve po përkrahet nga Europa. Jemi krenar! tek e fundit ne shqiptarët ia kemi dhënë Europës, Europën. Në Marsin (3) të vitit 1942, ne shqiptarët nuk e kemi dijtur se në ...
Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese