E premte, 28.02.2020, 02:59 PM (GMT)

Fahri Xharra: Një njeri që e shkruan të vërtetën!

“Të gjithë kombet po dehen n'epopea të veta,flakë e zjarrmit të tyne na i përzhiti ftyratdhe nëpër to një nga një po shtohen rrudhat,e nën kambë e mbi krye tinzë po na ik jeta..”... si mendojnë turqit e sotit që...
Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese