E merkure, 29.09.2021, 12:38 AM (GMT+1)

Mustafë Shabani: Për Kosovë na fali nëna

A je gjall o farë e Zotit???bukuria e gjithësisëgjak Iliri nip i Kastriotitme lot thërret tokë e përjetësisë Ofshajnë male fusha pjelloreqan shqiponjë dhe bilbilikujt i le tokat shekullore ???atje po digjet tani qiriri....
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora