E marte, 11.08.2020, 05:36 AM (GMT+1)

Libi: Opozita futet në kompleksin e Gadafit

Forcat e opozitës libiane kanë hyrë në kompleksin e Muamer Gadafit. Rrjeti Al Xhazira raporton se luftëtarët anti-qeveritarë janë parë duke festuar brenda kompleksit Bab al-Azizia....
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora