E marte, 20.04.2021, 05:15 AM (GMT+1)

Sejdi Berisha: Simfoni mëngjesi

E tash...Çfarë tashAs sot nuk ka kafshatë bukeNën urën e qytetit bëhet gjumi më i ëmbëlSepse gurgullima e ujit të merr me vetePor edhe duhma e plehrave të lë zgjuarRrotullohesh në krahun tjetër ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora