E merkure, 15.07.2020, 04:20 AM (GMT+1)

Gani Mehmetaj: Një mal shpifjes e falsifikimesh

Gazetarët nga mediet e shkruara e elektronike me informuan se Ministria e Kulturës, ka shpërndarë një raport për kinse auditimin e projektit “Kukumi” (2004) dhe të veprimtarive të Kosovafilmit. Sipas asaj që me infornuan del se kjo ministri lansoi një mal shpfjesh kundër meje ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora