E shtune, 03.12.2022, 11:27 AM (GMT)

Kulturë

Baki Ymeri: Gezuar Pashket! Shendet, prosperitet dhe drite!‏

E premte, 17.04.2009, 05:17 PM


Kisha e Shen Jozefit ne qender te Stublles
Kisha e Shen Jozefit ne qender te Stublles
Krishti ne Kosove, pikture e nje piktori arumun nga Poradeci
Krishti ne Kosove, pikture e nje piktori arumun nga Poradeci

Shqiptaret e Bukureshtit para kishes shqiptare (1938)
Shqiptaret e Bukureshtit para kishes shqiptare (1938)

 (Vota: 4 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora