E enjte, 02.07.2020, 11:32 AM (GMT+1)

Plus » Video

Agim Gashi: Gëzuar njëvjetorin e Pavarsisë së Kosovës (Video)

E shtune, 14.02.2009, 11:00 AM


I

II(Vota: 3 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora