E shtune, 04.02.2023, 03:06 PM (GMT)

Vërtetësi

Kastriot Dervishi: Fjalë që hasen shpesh në dokumente për shqiptarët e Kosovës të emigruar në Shqipërinë komuniste

E premte, 04.11.2022, 01:21 PM


Fjalë që hasen shpesh në dokumente për shqiptarët e Kosovës të emigruar në Shqipërinë komuniste internacionaliste (marksiste-leniniste të vërtetë).(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora