E marte, 29.11.2022, 06:23 PM (GMT)

Mendime

Agim Sylejmani: Gra e vajza shqiptare ndërgjegjësohuni!

E diele, 18.09.2022, 06:44 PM


Agim Sylejmani:

Kjo vajzë 22 vjeçare është vrarë në Iran nga rojet policore të kujdestarisë që mbikqyrin bartjen e shamisë në vende publike.

Le të shërbejë ky rast për gratë dhe vajzat shqiptare të Kosovës se çfarë e pret atë me iniciativën për ta futur shaminë nëpër shkollat tona.

Sot në shkollë me shami e nesër nuk guxon të dalësh nga shtëpia pa shami!!!

Gra e vajza shqiptare ndërgjegjësohuni dhe bashkohuni për ta ndalë këtë zezonë që po ju rrin mbi kokë sikur shpata e Demokleut!

facebook.com/agim.sylejmani.7(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora