E shtune, 28.01.2023, 08:17 PM (GMT)

Mendime

Enver Bytyçi: Shqiperia eshte viktime e krimit kibernetik te iranianeve... dhe Edi Rames

E shtune, 10.09.2022, 05:52 PM


Enver Bytyçi:

Kur sulmin kibernetik e bejne iranianet kryeministri therret ne e per panik! Por kur kete sulm e bejne patronazhistet, ai u thote shqiptareve se "Une jam kryepatronazhisti"! Pra, jo vetem qe i justifikoi te dhenat qe shperdoroi Partia Socialiste me te dhenat e 900 mije shqiptareve, por njekohesisht e mori autoresine e ketij akti kriminal vete Edi Rama!

Kur kryeministri Rama e ben vete nje akt kriminal, e konsideron gje normale! Kur te njejtin akt ia bejne atij e Shqiperise, p.sh iranianet, atehere ata i shpall armiq te Shqiperise!

Nenteqind mije shqiptaret e hakeruar nga patronazhistet e Edi Rames nuk ishin viktime e krimit kibernetik. Ndersa Shqiperia eshte viktime e krimit kibernetik te iranianeve!

SPAK-u do te duhej ta kishte marre ne ndjekje penale per deklaraten "Une jam kryepatronazhisti! Do t'ju ndjek deri ne vrime te miut"!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora