E enjte, 21.11.2019, 04:05 AM (GMT)

Komente

Edison Ypi: Fshati per karshi

E hene, 15.12.2008, 01:39 PM


Edison Ypi: Fshati per karshi

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT