E marte, 31.01.2023, 07:01 AM (GMT)

Mendime

Avokati trimëror Spartacus: Basha, tmerri i Ramës dhe Berishës :)

E marte, 04.01.2022, 07:00 PM


Spartak Ngjela:

Ramë ziu po lodhet kot që të mbajë Saliun.

Rama po nxjerr njerëzit e tij për të shpjeguar forcën e Bashës, sepse don të vërtetojë tezën e Saliut që Basha është me Ramën. (!)

Si nuk kuptoi një herë nga politika ky piktor me benevrekë?

Po forca e Bashës është te Uashingtoni, ku hyn Saliu këtu?

Të dy janë të trembur nga Basha: edhe Rama edhe Saliu, sepse politika amerikane po kërkon të fuqizojë Bashën.

Në fakt, kjo përbën në vetvete fillimin e kohës së re: Shqipëria, pa Ramën dhe pa Saliun. Por, kjo do të varet nga qartësia e Bashës:

A do të dijë Basha të organizohet dhe të drejtojë sipas forcës dhe me forcën e politikës amerikane, e cila po e përkrah.

Këtë muaj do të duket...

https://www.facebook.com/spartak.ngjela(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora