E marte, 26.01.2021, 11:55 AM (GMT)

Kulturë

Gjon Keka: Medalja me figurën e Kastriotit e vitit 1917

E shtune, 09.01.2021, 05:44 PM


Medalja me figurën e Gjergj Kastriotit - Skënderbeut, e vitit 1917.



(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora