E diele, 01.08.2021, 01:38 AM (GMT+1)

Mendime

Nebil Çika: Farë e poshtër!

E enjte, 19.11.2020, 08:18 PM


Fare e poshter !!!

Nga Nebil Çika

Vrane djalin e Isa Boletinit !

Burgosen djalin e Ismail Bej Vlores !

Pushkatuan te pakten 7 firmetare te Pavaresise! Pushkatuan nipin e Hasan Tasinit!

Pushkatuan Prek Calin! Mbyten me tortura, Imzot Vicens Prenushin.

I prishen varret dhe i hodhen eshtrat ne lume Gjergj Fishtes dhe Iliaz Bej Vrionit!

Burgosen dhe perndoqen pa meshire familjen Qiriazi!

Vrane ne mes te Tiranes ministrin e Mbrojtjes se Kosoves Ahmet Krasniqi!

Dhe bejne tani si patriote te medhenj!(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora