E marte, 20.04.2021, 07:34 AM (GMT+1)

Shtesë » English

Saimir Lolja: The Preservation of Albanian Tongue (Shqip) Since the Beginning

E merkure, 10.06.2020, 05:25 PM


The Preservation of Albanian Tongue (Shqip) Since the Beginning

Author: Saimir A. Lolja

Read or Download:

http://www.zemrashqiptare.net/PDF/The-Preservation-of-Albanian-Tongue.pdf(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora