E hene, 03.08.2020, 10:48 AM (GMT+1)

Speciale

Saimir Lolja: Përjetësia e gjuhës shqipe që nga fillimi

E shtune, 06.06.2020, 05:40 PM


PËRJETËSIA E GJUHËS SHQIPE QË NGA FILLIMI

(Sa e vjetër është gjuha shqipe dhe pse?)

Nga Saimir A. Lolja

LEXOJENI DHE SHKARKONI KETU:

http://www.zemrashqiptare.net/PDF/Lolja-Perjetesia-gjuhes.pdf
(Vota: 4 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora