E hene, 03.08.2020, 10:08 AM (GMT+1)

Aktualitet

Jozefina Topalli: Kjo kaste politike e korruptuar duhet shkulur!

E shtune, 06.06.2020, 11:00 AM


7 vite rresht tha se nuk ka zgjedhje me Edi Ramen.

Ne funksion te kesaj beri çader, “revolucion”, dogji mandatet e demokrateve, nuk hyri ne zgjedhje lokale, i dhuroi Rames gjithe Parlamentin pasi i dhuroi mandatin e dyte,i dhuroi te gjitha Keshillat Bashkiake, i dhuroi te gjitha Bashkite...

Dhe ja sot po thote me shkrim se “ashtu ishte loja”

Nuk kerkojne me as qeveri tranzitore, as qeveri kujdestare,as qeveri kalimtare... Sipas Luli Basha- “Rama nuk qenka ai qe thoshte se ishte...”

Keta jane dhe kane qene te gjithe bashke.

Sonte ishin “ felici e contenti”me kodin sic ishte.

Kjo kaste politike e korruptuar duhet shkulur!
(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora