E enjte, 30.03.2023, 02:33 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Ftesë për promovimin e dy romaneve të Elvi Sidherit, Dy Botë dhe Emigrantja

E hene, 27.01.2020, 08:43 PM
(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora