E premte, 03.07.2020, 03:44 PM (GMT+1)

Kulturë

Gazetari Albert Zholi nderohet nga USHC

E shtune, 25.05.2019, 07:44 AM


Unioni Shqiptar i Shoqërisë Civile

USHC

Certifikatë Mirënjohje

I jepet gazetarit Albert Zholi:

Për punë të vyer në dobi të Atdheut dhe Kombit Shqiptar.  Është dalluar për ndihmën dhe mbështetjen e pakursyer për veprimtaritë e Unionit Shqiptar të Shoqërisë Civile në trojet Shqiptare dhe në Ballkan, duke dhënë një kontribut të veçantë në afrimin dhe mirëkuptimin gjithëshqiptar dhe monografinë për “Artistin e Popullit”, Reshat Arbana.

Kryetari                                                                                 Sekretar

Dashamir Uruçi                                                                      Indrit Balliu(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora