E marte, 28.01.2020, 11:59 PM (GMT)

Aktualitet » Njoftime

Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës: Njoftim

E merkure, 20.03.2019, 06:45 PM


Dashamirët e artit letrar bëhen me dije se nesër, në orën 12, në Institutin Albanologjik të Prishtinës, organizohet një takim letrar në shenjë të 21 Marsit - Ditës botërore të poezisë. Me këtë rast do të paraqiten disa punime dhe diskutime, si dhe do të lexojnë krijimet e tyre poetike disa anëtarë të LSHK-së.

Kryesia e LSHK-së(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT