E enjte, 01.10.2020, 05:55 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Ku mund t'i gjeni "Kalorësit e Dardanisë"?

E premte, 01.02.2019, 09:43 PM


Ku mund ta gjeni romanin "Kalorësit e Dardanisë"?

Shtëpia botuese "Titanic" informon:

"Romanin "Kalorësit e Dardanisë" të Gani Mehmetajt mund ta gjeni në libraritë: "Artini" afër Institutit të Albanologjisë, "Dukagjini" e Gjon Buzuku", në qendër të qytetit dhe në libraritë e vogla të Sheshit "Nëna Terezë". Jashtë qytetit në restorantin : "Gërmia" në Gërmi.

Në Tiranë kërkojeni të libraria "Adrion" përballë shtatores së Gjergj Kastriotit.

Numri i telefonit: 049 905 477(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora