E diele, 05.04.2020, 01:30 AM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës: Shkrimtari dhe mediet, 29.01.2019

E hene, 28.01.2019, 08:54 PM


Të martën, më 29.01.2019, në orën 12, në Institutin Albanologjik të Prishtinës organizohet debat për temën "Shkrimtari dhe mediet", ku do të paraqiten disa kumtesa dhe do të ketë mundësi të diskutojnë të gjithë ata që dëshirojnë.

Pjesëmarrja është e lirë.

Kryesia e LSHK-së

Prof. dr. Shyqri Galica, kryetar(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT