E diele, 28.02.2021, 10:01 PM (GMT)

Shtesë » Shoqëria

Vendos kush është bikini i duhur që të vezullosh dhe të jesh joshëse në bregdet

E enjte, 28.06.2007, 08:12 PM


Vendos kush  është bikini i duhur që të vezullosh dhe të jesh joshëse në bregdet

Pranvere - vere 2007

Kostume ne dy pjese. Te kuqe. Arena. Bikini te dedikuara sportit Beach Volley, te perbera me material anti-UV, me inserte me thurje. Kushton: 50,00 €
Kostume ne dy pjese. Ngjyre roze. Arena. Bikini, me lojra gjeometrike optikale dhe me nje rrip te holle ne bel. Kushton: 50,00 €
Kostume ne dy pjese. Bianco. Calzedonia. Bikini bianco con gioco di sovrapposizioni e fermaglio dorato sullo slip. Kushton: 60,00 €
Kostume ne dy pjese. Bojqielli. Calzedonia. Bikini te stampuara me fantazi, me recipta ne forme trekendeshi dhe slip me lidhese. Kushton: 40,00 €


 

Kostume ne dy pjese. Te stampuara.Calzedonia. Strizza l'occhio all'infanzia il bikini con stampa "gattini" e fiori applicati.Kushton: 50,00 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostume ne dy pjese. Te gjelberta. Christies. Bikini "Ocean Dream", me recipeta dhe fund te shkurter te mbuluar totalisht me Swarovski. Kushton: 3.800,00 €
Kostume ne dy pjese. Te kuqe. Guru. Bikini ngjyre te kuqe luleshtrydhe, me qepje te bardha dhe lidhese. Kushton: 60,00 €
Kostume ne dy pjese | Me dekore. Miss Bikini. Bikini, me lidhje alla amerikana dhe me dekore te vogla te aplikuara. Kushton: 136,00 €
Kostume ne dy pjese. Papeete. Bikini te perbera nga cope me efekt metali, me mikro plissé me lidhese tek recipetat. Kushton: 75,00 €

Kostume ne dy pjese. Te stampuara. Parah. Bikini me Sensitive Plus, me stampa gjalleruese e xhingla. Jane te disponueshme ne ngjyre te zeze dhe natyrale. Kushton: 119,50 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostume ne dy pjese. Trikotazh. Pierre Mantoux. Bikini, te punuara ne pambuk me recipeta ne forme trekendeshi dhe lidhese tek slipet. Kushton: 119,00 €

Kostume ne dy pjese. Me dekore. Pin up. Bikini me lule ne cope te aplikuar tek kupat dhe lidhese tek slipet. Kushton: 150,65 €

Kostume ne dy pjese. Princesse Tam Tam. Bikini, trikotazh me mikrofibra me rrjeshta dhe me recipeta me fasha te lidhura nyje. Kushton: 77,00 €

Kostume ne dy pjese. Me dekor. Rip Curl. Bikini, me recipeta ne forme trekendeshi, lidheza tek slipet dhe me logo te stampuar. Kushton: 58,00 €

Kostume ne dy pjese. Ngjyre ari. Sweet Years. Bikini ne ngjyre ta bardhe dhe arte, me mikro short (pantallona shume te shkurtra) dhe te mberthyera alla amerikana. Kushton: 117,00 €

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora