E premte, 24.01.2020, 10:52 PM (GMT)

Aktualitet

Domenika Gjekmarkaj: Nata e Pashkëve në Lezhë

E hene, 02.04.2018, 09:33 AM


Nata e Pashkeve ne Lezhen e Kastriotit

Nga Dr Domenika Gjekmarkaj (Kapllaj)

Nate e mrekullueshme.

Nate perrallore.

Nuk kam fjale ta pershkruaj kete atmosfere dhe vendosa qe per revisten ZemraShqiptare ne Londer te cilen e ndjek rregullisht te dergoj veç disa foto mosdeste nga keto momente perrallore jo veç per mua po per te gjithe pjesmarresit.


 

Ekskluzivisht per ZemraShqiptare, nga Lezha e Gjergj Kastriotit, E Diela e Pashkes 1 Prill  2018.(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT