E hene, 19.08.2019, 06:55 AM (GMT+1)

Kulturë » Lushaj

Zeqir Lushaj: Sot isha në Ditëlindjen e Fishtës

E hene, 23.10.2017, 07:39 PM


SOT ISHA NE DITELINDJEN E FISHTES

Foto nga Zeqir Lushaj

-Ekskluzivisht per ZemraShqiptare, nga guret e themelit ku lindi i Madhi Gjergj Fishta-

-Lezhe, 23 Tetor 2017-(Vota: 29 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT