E hene, 06.04.2020, 03:42 AM (GMT+1)

Plus » Video

Hoxhë Jakup Hasipi: Rrënimi i flamurit të allahut

E marte, 06.06.2017, 06:57 PM

(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT