E marte, 22.10.2019, 04:41 AM (GMT+1)

Plus » Video

Target: Heroina Marie Shllaku

E hene, 02.01.2017, 12:32 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT