E merkure, 08.02.2023, 12:50 AM (GMT)

Shtesë » Video

Krimi në familje, Entela binjaku: Situata alarmante

E shtune, 10.12.2016, 01:11 PM


Krimi në familje, Entela binjaku: Situata alarmante, shkak mungesa e shërbimeve sociale(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora