E premte, 24.01.2020, 02:06 PM (GMT)

Plus » Video

3JAT - E ftuar Entela Binjaku

E merkure, 30.11.2016, 08:58 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT