E shtune, 25.01.2020, 08:05 AM (GMT)

Plus » Video

Gjurmë Shqiptare: Historia e panjohur e Skënderbeut

E diele, 06.11.2016, 08:20 AM


Cila është historia e panjohur dhe e jashtëzakonshme e Gjergj Kastriot Skenderbeut? Ndiqni të plotë dokumentarin "Gjurmë Shqiptare" të gazetarit Marin Mema.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT