E shtune, 11.07.2020, 06:38 PM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Takim me shkrimtarin Fatos Kongoli

E shtune, 22.10.2016, 08:11 AM


Ftesë

Në kuadër të nismës të Ministrisë së Kulturës

"Takohemi për një Libër"

Departamenti i Letërsisë në Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë

të Universitetit të Tiranës,

në bashkëpunim me

Klubin e Dramës dhe Botimet Toena

organizojnë

takimin me shkrimtarin FATOS KONGOLI.

E hënë, 24 tetor 2016, ora 11:00,

Universiteti i Historisë dhe i Filologjisë, Tiranë, salla 210, kati i dytë.

Hyrja e lire.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora