E marte, 29.09.2020, 04:27 AM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Një libër që tenton të zbardhë të vërtetën

E diele, 02.10.2016, 07:50 AM


Një libër që tenton të  zbardhë të vërtetën për  qëndrimin e Servantesit në Ulqin

Numrit të madh të studimeve tona dhe të huaja  të cilat   objekt studimi kanë   zbardhjen e të vërtetës për qëndrimin e  shkrimtarit të njohur spanjoll me famë botërore Miguel De Servantesit në  Ulqin i  shtohet libri  më i ri “ Miguel Servantesi në Ballkan “ ( Të dhlëna  historike rreth qëndrimit të Servantesit në Ulqin), të autorit dr. Bahri Brsikut.
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora