E merkure, 29.03.2023, 07:16 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Agim Gashi: 7 Shtator në Kaçanik

E enjte, 20.07.2017, 08:31 PM


Koncerti humanitar "Nëna Tereze", Zagreb 1990.
(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora