E merkure, 26.02.2020, 03:26 AM (GMT)

Plus » Video

Koncerti për Shenjtërimin e Nënë Terezës

E diele, 04.09.2016, 07:59 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT