E shtune, 18.01.2020, 08:40 PM (GMT)

Plus » Video

Krenari Shqiptare në Vatikan

E diele, 04.09.2016, 07:34 AM


Dokumentar mbi veprimtarine artistike te Ndue Lugja realizuar nga Engjell Ndocaj, Bujar Kore dhe Lulzim Sula - RTSH.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT