E shtune, 18.01.2020, 08:49 PM (GMT)

Plus » Video

Një shekull dashuri (Nënë Tereza)

E shtune, 03.09.2016, 04:05 PM


Një shekull dashuri -

L.Q. ZGJOHU! me rastin e 100 vjetorit të Nënës Terezë

Këndojnë: Selami Kolonja, Leonora Poloska, Adrian Gaxha, Besiana Mehmedi, Mustafa Imeri, Laura Krliu, Berkan dhe Valon Suma.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT