E hene, 16.12.2019, 11:11 AM (GMT)

Kulturë » Libra

Gjon Keka: Nënë Tereza - Arbënorja e famshme

E diele, 28.08.2016, 07:38 AM


NJË BOTIM I RI PËR NËNË TEREZËN

Sot në 106-vjetorin e lindjes dhe në prag të Shenjtërimit të Nënë Terezës doli në qarkullim libri i ri "Nënë Tereza - Arbënorja e famshme e të gjitha kohërave" i autorit Gjon Keka. Librin mund ta gjeni në librari me çmim 500 lekë.

Shtëpia Botuese Botart,  Tiranë(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT