E hene, 27.06.2022, 09:14 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Hoxha Shefqet Krasniqi shfaqet me idiotësinë e radhës

E marte, 02.08.2016, 06:47 PM


Hoxha Shefqet Krasniqi shfaqet me idiotësinë e radhës, por ne nuk mund t'i shmangemi pyetjeve:

Sa besimtarë idiotizohen nga klerikë të tillë?

Pse femra vazhdon të nënçmohet e ofendohet nga hoxhallarët?

A ka ardhur koha që shteti të mbrojë qytetarët e tij nga shpellarët anti-femër e anti-njeri?


Hoxha, Shefqet Krasniqi: Femrat që shkojnë në... by shqiperiaimeal(Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora