E enjte, 27.02.2020, 04:28 PM (GMT)

Plus » Video

Anisa Ymeri - Në Tempull: Rikthimi i Kadaresë

E hene, 06.06.2016, 06:59 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT